Çalışma OrtamıKuveyt Türk Nerede?

KUVEYT TÜRK BANKACILIK ÜSSÜ

Kuveyt Türk’ün büyüme hedefine paralel olarak, çalışan ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla daha çağdaş ve konforlu, sektörde örnek gösterilecek yeni Bankacılık Üssü ve Yaşam Alanı 2014 başı itibariyle faaliyete geçecektir. Kocaeli Çayırova İlçesi’ndeki Şekerpınar Bölgesi’nde hizmete girecek yeni tesis; bir operasyon merkezi ve bankacılık üssü olmasının yanı sıra bir "yaşam merkezi" olarak tasarlandı. Bankacılık Üssü ve Yaşam Alanı’nın içerisinde; ofisler, data center, call center, konferans salonu, açık ve kapalı spor tesisleri, misafirhane, kreş, kafeterya ve restoranlar yer alacak. Toplamda 120 bin 340 metrekare inşaat alanına sahip proje tamamlandığında; sektörde uluslararası örnek olarak gösterilebilecek, güçlü teknolojik altyapıya sahip etkili bir mimari ile inşa edilmiş esnek ve fonksiyonel kullanım alanları olan insana saygılı ve çevreye duyarlı bir tesis hizmete girmiş olacak.

Kuveyt Türk; çalışanlarının huzurlu, sağlıklı ve mutlu olması için çalışma ortamı şartlarını her zaman geliştirmeyi ve çalışanlar için daha verimli ve konforlu çalışma alanları meydana getirmeyi kendine ilke edinmiştir.
Kuveyt Türk’te çalışanlara, günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla yerine getirebilmesi, istediği şekilde sosyalleşebilmesi ve keyifli vakit geçirmesi için birçok imkân sunulmaktadır.

Kuveyt Türk, başarısının ardında çalışanlarının olduğu prensibinden hareketle çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayan, sürekli gelişim imkânları sunan, motivasyonunu arttırarak iş yaşantısıyla beraber sosyal hayatlarını da destekleyici bir çalışma ortamı sağlar.

Tiyatro, Edebiyat, Musiki, Gezi, Fotoğraf, Sinema, İnovasyon ve Teknoloji, Doğayı ve Çevreyi Koruma Kulüpleri gibi topluluklar, Kuveyt Türk bünyesinde çalışanların aralarındaki iletişim, motivasyon ve işbirliğini arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Şube ve departman çalışanlarımızı kapsayan spor turnuvaları, geziler ve sosyal faaliyetler ile de kulüp çalışmalarının yanında çalışanlarımızın keyifli vakit geçirebileceği bir çok etkinlik gerçekleştirilmektedir.

Kuveyt Türk personellerimizden oluşan basketbol takımımız CBL’de (Corporate Basketball League) yer aldığı sezonlarda başarılı bir performans sergilemektedir.

Kuveyt Türk sağlık temsilciliğinin organizasyonu ile
  • Kurum doktorumuz
  • Kurum diyetisyenimiz
  • Aile danışmanımız
  • Spor salonlarımız
  • Spor hocalarımız
  • Sağlık taraması çalışmalarımız
  • Dönemsel aşı kampanyalarımız
ve benzer etkinlikler ile Kuveyt Türk çalışanları için her işin başının sağlık olduğu ortaya konmaktadır.