TechTalent 1
Sıkça Sorulan Sorular

Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye’nin 2 Ar-Ge Merkezi’ne sahip tek bankası olarak yurtiçi ve yurtdışı projeleri ile Bilgi Teknolojileri Grubu’nu büyütmeye devam ediyor. Bu kapsamda bilgi teknolojileri alanında Türkiye’nin yetenekli gençlerini istihdam etmeyi ve onlara ayrıcalıklı bir kariyer deneyimi sunmayı planlayan yetenek programıdır.

Katılbize.com üzerinden bir özgeçmiş oluşturup, online başvuru yaparak bu eşsiz tecrübeye dahil olabilirsin.

Yeni mezunsan veya mezuniyet tarihinden henüz bir sene geçmişse başvuru yapabilirsin.

Başvuru sonrasında kriterleri karşılaman durumunda video mülakat, genel yetenek sınavı ve kişilik envanterine katılacaksın. İlk aşamada başarılı olman durumunda api sunumu ve teknik değerlendirme sınavına dahil olacaksın. Sonrasında online ingilizce sınavına katılacaksın. Başarılı olman durumunda insan kaynakları görüşmesine davet edileceksin. Bu süreçte tüm yeteneklerini ve fikirlerini göstermen gerekiyor. Bu süreçten de başarılı bir şekilde geçersen Kuveyt Türk Üst Yönetiminin yer aldığı panel mülakat deneyimi yaşayarak sürecini tamamlayacaksın.

Yeniliğe açık, sürekli gelişime önem veren, analitik bakış açısına sahip, dinamiksen ve hedeflerin varsa bunları bize göstermeni bekliyoruz. Bize kendini tanıtabileceği uygulamalarımız hazır merak etme.

Evet, son 1 yıl içinde İngilizce yeterliliğini kanıtladığın YDS, TOEFL ve IELTS gibi sınavlarda skorların olması durumunda muaf olabilirsin. Bizimle iletişime geçmen yeterlidir.

Katılbize.com internet adresimizdeki bize yazın sekmesinden bize yazabilirsin.

TechTalent 2
TechTalent 3 Fatih Erdem KARA Serap BUDAK YALÇIN Taha Furkan ŞEKERCİ