Kuveyt Türk Katıl Bize

Öğrenci

Bankada Kampüs

Sektöre ilgi duyan öğrencilere yönelik bir yetiştirme programı olan Bankada Kampüs; aynı zaman da Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın üniversite öğrencilerine 'İyi ki'lerle dolu bir dünya sunduğu istihdam ve sosyal sorumluluk projesidir. Programı başarıyla tamamlayan 3. ve 4. sınıflarda okuyan yeteneklere; yarı zamanlı iş ve kariyer fırsatı sunan programı, aynı zamanda öğrencilerin öğrenimlerine de maddi destek sağlar.

Kaşif

Kişisel gelişimine önem veren, finans ve ekonomi alanlarına ilgi duyan ve Katılım Bankacılığını keşfetmek isteyen 3. Ve 4. Sınıf öğrencilere yönelik bir yetiştirme programıdır. Kaşif, Kuveyt Türk Bankacılık Üssün'de gerçekleşen 2 günlük eğitim değerlendirme kampı ile başlamaktadır. Değerlendirme süreçlerini ve kampı başarı ile tamamlayan sınırlı sayıdaki öğrenciler farklı ayrıcalıklara sahip olacaklardır. Kaşif programı mezuniyete kadar devam edecektir. Programı başarı ile tamamlayan kişilere mezuniyet sonrasında Kuveyt Türk MT programında veya diğer işe alım süreçlerinde öncelik verilecektir.

Tekno Kampüs

Bilgi Teknolojileri alanında kariyer yapmak isteyen 3. Ve 4. Sınıf öğrencileri için uzun dönemli yarı zamanlı çalışma programıdır. Arkadaşlarımız gerçek bir çalışma ortamını tecrübe ederken, mentör sistemi ile gelişimi ve eğitimi yakinen takip edilir. Mezuniyet sonrası istihdam konusunda kendilerine de öncelik verilmektedir. Bu program ile Bilgi Teknolojileri alanında kendi personelimizi öğrenciyken yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.