MT 1
Sıkça Sorulan Sorular

Kuveyt Türk MT programı Kuveyt Türk'ün gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve daha üst seviyelere çıkaracak yöneticilerini yetiştirmeyi amaçlayan bir yetenek programıdır.

Yeni mezunsan veya mezuniyet tarihinden henüz bir sene geçmişse başvuru yapabilirsin.

Katılbize.com üzerinden bir özgeçmiş oluşturup, online başvuru yaparak bu eşsiz tecrübeye dahil olabilirsin.

Başvuru sonrasında kriterleri karşılaman durumunda video mülakat, genel yetenek sınavı ve kişilik envanterine katılacaksın. İlk aşamada başarılı olman durumunda online bir İngilizce sınavına dahil olacaksın. Online sınav süreçlerinden sonra keyifli ve farklı bir değerlendirme merkezi tecrübesi seni bekliyor. Bu süreçte tüm yeteneklerini ve fikirlerini göstermen gerekiyor. Bu süreçten de başarılı bir şekilde geçersen Kuveyt Türk Üst Yönetiminin yer aldığı panel mülakat deneyimi yaşayarak sürecini tamamlayacaksın.

Evet, son 1 yıl içinde İngilizce yeterliliğini kanıtladığın YDS, TOEFL ve IELTS gibi sınavlarda skorların olması durumunda muaf olabilirsin. Bizimle iletişime geçmen yeterlidir.

Sonucun ne olursa olsun her aşamada ayrı bilgilendirmeler gerçekleştirilecektir.

Yeniliğe açık, sürekli gelişime önem veren, analitik bakış açısına sahip, dinamiksen ve hedeflerin varsa bunları bize göstermeni bekliyoruz. Bize kendini tanıtabileceği uygulamalarımız hazır merak etme.

Katılbize.com internet adresimizdeki bize yazın sekmesinden bize yazabilirsin.

MT 2
Önceki MT'lerimiz Şuan Nerede?

Mayıs 2017 tarihinden itibaren Bankada Kampüs olarak Dijital Pazarlama Müdürlüğü ve Strateji Planlama & Kurumsal Performans Yönetimi Müdürlüğü’nde görev aldım. Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra MT olarak Bireysel Pazarlama Müdürlüğü’nde başladım. Aklınızdaki tüm sorular için LinkedIn profilimden bana ulaşabilirsiniz

Cemile Akgöz Retail Marketing Assistant Specialist

Kaşif ile başlayan kariyer, MT ile devam eden 360 derece bankacılık deneyimi.. Bir #iyiki de sen de..:)

Melih Geç Recruitment Assistant Associate

Anı yaşarken, geride bıraktığı günleri hissetmiyor insan. 11 yılı geride bırakmışım Kuveyt Türk'te. Yeni mezun olmuş ve 3 yıl emek harcadığım yazılım alanında çalışmama kararı almıştım. Yeni adımlar atmak için hazırlık yaparken, Kuveyt Türk'ün MT ilanı ile karşılaşmıştım. Vizyonum ile örtüşen, her zaman önce çalışan diyen, sürekli gelişim imkanı bulabileceğim bir ortam vardı. İlk adımı attım ardında nice güzel adımlar geldi. Aynı heyecan ile atmaya devam ettiğim adımlarla #iyiki Kuveyt Türk

Sami Kaya Şube Performans Yönetim Müdürü