BİR KUVEYT TÜRK HİKÂYESİ:

İYİ Kİ!

Kuveyt Türk’te biz, mutluluğumuzun sırrının her yönüyle insana verilen değerde saklı olduğunu biliriz. Bu yüzden, güçlü aile bağları olan Kuveyt Türk bünyesindeki istisnasız her bir çalışma arkadaşımızın mutluluğu bizim için çok önemli.

Kendimizi mutlu, huzurlu ve değerli hissettiğimiz bir çalışma ortamı önceliğimizin bir sonucu olarak hayata geçirdiğimiz işveren markamız "İyi ki"nin hikâyesi işte tam da burada başlıyor.

Çünkü Kuveyt Türk’te biz sadece hayatın sadece iş kısmında değil, bütününde "İyi ki" diyebilmenin değerini çok iyi biliriz.

"İyi ki doğdun!" demenin neşesini,

"İyi ki varsın" diyebilmenin verdiği güveni,

"İyi ki buradayım!" demenin verdiği huzuru,

"İyi ki birlikteyiz!" diyebilmenin gücünü her gün yaşarız.

İşte bu yüzden Kuveyt Türk’ü oluşturan bizler, ona sadece işimiz olarak değil, ikinci ailemiz olarak bakarız.

İyi günde, kötü günde, işte ve hayatta, ortak değerleri paylaşabildiğimiz için, başarma azmini ve rekabeti hoşgörüyle yumuşatabildiğimiz için, hedeflerimize birlikte yürürken insan olduğumuzu asla unutmadığımız için "İyi ki" deriz.

İşveren markamız “İyi ki” çatısı altında işin ve hayatın hemen her alanına dokunarak tüm Kuveyt Türklülerin yanında olduğumuzun altını farklı renklerle çiziyoruz.

Hak edilerek kazanılan
başarılarda birlikte olmak için.
Sadece işte değil
hayatta da yanınızda.
Geleceğe bugünden hazır
olmanız için.

Kuveyt Türk’te biz her yeni güne "iyi ki" diyerek başlıyor, işimize ve birbirimize “iyi ki” dolu hislerle bakmanın dönüştürücü gücüne ve değerine inanıyoruz.