Kuveyt Türk Katıl Bize

Çalışma Ortamı ve Olanaklar

Bankacılık ve Yaşam Üssü

Şekerpınar’da bulunan Bankacılık ve Yaşam Üssünde 1200 kişi birarada çalışmaktadır. Yatay Mimari ile inşaa edilen Bankacılık Üssünde çalışanların tüm ihtiyaçları düşünülmüştür. Bankacılık Üssünde Otel, Bay ve Bayan Spor Salonu, Caribou Café, Kuru Temizleme, Market, Terzi, Çiğköfteci, Futbol ve Basketbol Sahası, Hobi Salonu, Play Station Köşesi, Mescid bulunaktadır.

Genel Müdürlük

Esentepe’de bulunan Genel Müdürlük binamızda Üst Yönetimden Teftiş, İç Kontrol ve Uyum Başkanlıklarına, Hazine ve Uluslararası Bankacılıktan Muhasebe ve Mali İşlere kadar birçok birimimiz çalışmaktadır.

Dikey Mimariye sahip olan Genel Müdürlük binamız İstanbul’un merkezinde yer alan konumu ile birçok yere rahatça ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Şubelerimiz

2019 yılı itibariyle aktif şube sayısını 400’ün üstüne çıkararak sağlam adımlarla katılım bankacılığını güzel ülkemizin her bir köşesine ulaştırmayı hedefleyen Kuveyt Türk, her geçen gün şube ağını daha da genişletiyor. Şube çalışanlarımız Kuveyt Türk ailesinin bir ferdi olmaktan duydukları mutluluğu her müşterimiz ile paylaşmaktadır.

AR-GE Merkezi

Kuveyt Türk Bünyesinde bulunan 2 adet Bilgi Teknolojileri AR-GE Merkezi ile Bankacılık alanında yeni teknolojilerin gelişimine öncülük etmektedir. Kuveyt Türk bünyesinde geliştirilen sistem ve yazılımlar Türkiye’de Katılım Bankacılığı sektöründe yaygın şekilde kullanılmakta ve Yurtdışına da ihraç edilmektedir. AR-GE Merkezinde çalışan tüm çalışanlar devletin sunduğu özel desteklerden faydalanmakta ve Doktora eğitimlerine devam ettirmektedirler.

En İyi İşyeri

2018 ve 2019 yılında Türkiye’nin En İyi İşvereni ve Finansın En İyi İşvereni seçilmiş olan Kuveyt Türk ideal çalışma ortamı ile çalışanlarının potansiyellerini en üst düzeyde kullanarak yenilikçi ürün ve hizmetler üretmelerine olanak tanımaktadır.

Katılım bankacılığına değer katan yeni teknoloji, bankacılık ür ünü ve projeleri üreterek dünya standartları ile yarışan çalışanları ile Kuveyt Türk Sektör liderliğini sürdürmektedir.

Kapsamlı Toplam Ücret Paketi

Kuveyt Türk’te işe başladığınız zaman piyasaya göre rekabetçi bir ücret ve performansa göre belirlenen yıllık primin dışında geniş bir yan haklar paketinden de faydalanmaya başlarsınız. Türkiye’nin her yerinde geçerli özel sağlık sigortası, yol yardımı, kıyafet bütçesi, yemek ücreti ile oluşturulmuş geniş yan haklar paketi, İngilizce ve Arapça Seviyenize göre alacağınız dil tazminatı ile Kuveyt Türk hayat standartlarınızı arttırmaya katkıda bulunur. Sadece bugünkü çalışma hayatınızı değil, emekliliğinizi de düşünerek bugünden kurum katkılı bireysel emeklilik ödemesi ile geleceğinize bir katkı da bizden gelir.

Tüm bu yan haklar paketinizi 2019 Brandon Hall Grup tarafından “En Yenilikçi Yan Haklar Uygulamaları” kategorisinde Mükemmellik ödülünü alan ve Bankacılık sektöründe ilk olma özelliğini taşıyan Esnek Yan Haklar Uygulamamız Sepetim Uygulamasını kullanarak esnetebilir, az kullandığınız yan haklardan çok kullandıklarınıza bütçe aktarabilirsiniz. Oluşan bütçelerle umre, yurt içi veya yurt dışı turlar, akaryakıt, telefon seçebilir ya da binlerce ürünün yer aldığı alışveriş sitelerinden ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.

Kapsamlı Toplam Ücret Paketi
Bankacılık Okulu
Eğitim ve Gelişim

Kuveyt Turk 2017 yılında hayata geçen bankacılık Okulu ve 6 Fakültesi ile çalışanlarına her alanda en yeni eğitimleri vermekte ve gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Gerek online, gerek sınıf içi eğitimlerle hem uzmanlık alanlarında hem de yetkinliklerinde Gelişim sağlamaları için çalışanlarını desteklemektedir. Uzmanlık alanlarına göre birimler yurtdışında da eğitim alabilmekte, MT sürecindeki çalışanlar için MBA programı ücretleri Kuveyt Türk tarafından karşılanmaktadır.

Bankacılık okuluna ulaşmak için buraya tıklayınız.