Bilgi Teknolojileri- Mühendis (BT21)

Kuveyt Türk Katılım Bankası / Çayırova / Kocaeli
Yayın Tarihi: 13.09.2021
Bilgi Teknolojileri ekibimizi büyütüyoruz! Eğer Bilgi Teknolojileri alanında kariyerinin başlarındaysan veya kariyerine başlayacağın kurumla henüz tanışmadıysan Kuveyt Türk’e adım atmak için ilanımıza başvur!

Başvuru

·       Bilgisayar Mühendisliği, EndüstriMühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik ElektronikMühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezunsan,

·       Bilgi teknolojilerinin tümalanlarında 0-4 yıl tecrüben varsa değerlendirme süreçlerimize dahilolabilirsin.

Aşamalar

·       Video Mülakat & KişilikEnvanteri

·       Online İK Mülakatı

·       Teknik Sınav

 

Kuveyt Türk’teBilgi Teknolojileri

Kuveyt Türk olarak bünyemizdeki iki adet BilgiTeknolojileri AR-GE Merkezi ile Bankacılık alanında yeni teknolojileringelişimine öncülük ediyoruz. Yetenekli Bilgi Teknolojileri kadromuz ileTürkiye’de katılım bankacılığı sektöründe yaygın şekilde kullanılan ve 20ülkeye ihraç edilen BOA ismini verdiğimiz bankacılık platformunu geliştirdik vegeliştirmeye devam ediyoruz. BOA’yı geliştirirken geleneksel ve platformbankacılığından öte bulut teknolojileri, ileri düzey analitik, yapay bilgiedinimi ve biyometrik güvenlik çözümlerine odaklanıyoruz.

 

KuveytTürk’te Eğitim Olanakları

Kuveyt Türk 2017 yılında hayata geçen ve 2021yılında yenilenen Kuveyt Türk Akademi’nin 6 Fakültesi ile çalışanlarına her alandaen yeni eğitimleri veriyor. AR-GE Merkezinde çalışan tüm çalışanlar devletinsunduğu özel desteklerden faydalanıyor ve Doktora eğitimlerine devam ediyor.

 

AR-GE Merkezi
Kuveyt Türk Bilgi TeknolojiGrubu olarak Türkiye'de en iyi AR-Ge merkezi olarak 3. kez ödül aldık. AR-GE merkezi çalışmalarıkapsamında çalışma arkadaşlarımızınkişisel gelişimlerini desteklemek ve proje ve çalışmalarını ödüllendirmek önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Bu kapsamda YüksekLisans ve Doktora eğitimleri için;

-       ÖğrenimDesteği

-       Ek Eğitimİzin uygulaması

-    Mezuniyet sonrası YüksekLisans teşvik ödemesi veya Doktora tazminatödemesi sunuyoruz.

Bununla birliktegeliştirilen projeler, patent başvuru ve kabul süreçleri veya akademik-bilimsel mecralarda yayınlamanmakalaler için de ödüllendirme programlarımız bulunuyor.

 

ÇalışmaOrtamı

Kuveyt Türk’te biz, mutluluğumuzun sırrınınher yönüyle insana verilen değerde saklı olduğunu biliriz. Bu yüzden, güçlüaile bağları olan Kuveyt Türk bünyesindeki istisnasız her bir çalışmaarkadaşımızın mutluluğu bizim için çok önemli. Kuveyt Türk olarak %89 olançalışan memnuniyeti oranımız ile Türkiye ve Avrupa Normuna göre YüksekPerformanslı Global şirketlerin önüne geçtik. Son 4 senedir aldığımız ödüllerile de başarımızı tescilliyoruz. Great Place to Work Enstitüsü tarafındandüzenlenen “Türkiye'nin En İyi İşverenleri” yarışmasında Kuveyt Türk, “2000+ÇalışanSayısı” kategorisinde Türkiye'nin En İyi İşvereni ve Finansın En İyiİşvereni ödüllerine layık görüldü. Bu başarı sadece Türkiye sınırlarındakalmayıp Avrupa sınırlarına kadar ulaşarak Kuveyt Türk’ü Avrupa’nın en iyiişverenleri listesine dahil etti. Ayrıca Kuveyt Türk, bu alanda katılımbankacılığı sektöründen listeye giren ilk ve tek banka olmayı da başardı.

 

FizikselKoşullar

Şekerpınar’da bulunan Bankacılık ve Yaşam Üssü’müzde1200 kişi ile birlikte çalışıyoruz. Bankacılık Üssü’nde çalışma ortamındanbekleyeceğin her şey düşünüldü. Otel, Spor Salonu, Caribou Café, KuruTemizleme, Teknolojik Market, Terzi, Yemekhane, Futbol ve Basketbol Sahası,Kuaför, 3D Yazıcıların Bulunduğu Maker Lab, Inn House İnovasyon Merkezi, HobiSalonu, Play Station Köşesi seni bekliyor.

 

YanHaklar

Kuveyt Türk’te işe başladığın zaman piyasayagöre rekabetçi bir ücret ve performansa göre belirlenen yıllık primin dışındageniş bir yan haklar paketinden de faydalanmaya başlayacaksın. Türkiye’nin heryerinde geçerli özel sağlık sigortası, servis imkanı, yemek ücreti ile oluşturulmuşgeniş yan haklar paketi, İngilizce ve Arapça Seviyene göre alacağın diltazminatı ile Kuveyt Türk hayat standartlarınızı arttırmaya katkıda bulunur. Sadecebugünkü çalışma hayatını değil, emekliliğini de düşünerek bugünden kurumkatkılı bireysel emeklilik ödemesi ile geleceğine bir katkı da bizden gelir.

Tüm bu yan haklar paketini 2019 Brandon HallGrup tarafından “En Yenilikçi Yan Haklar Uygulamaları” kategorisindeMükemmellik ödülünü alan ve Bankacılık sektöründe ilk olma özelliğini taşıyanEsnek Yan Haklar Uygulamamız “Sepetim” uygulamasını kullanarak esnetebilir, azkullandığınız yan haklardan çok kullandıklarınıza bütçe aktarabilirsin. Oluşanbütçelerle yurt içi veya yurt dışı turlar, akaryakıt, alışveriş kartları,telefon seçebilir ya da binlerce ürünün yer aldığı alışveriş sitelerindenihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.

Paylaş