Bu ilan yayından kaldırıldı. Yayında olan açık pozisyonları görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Management Trainee 2020 (MT2020)

Kuveyt Türk Katılım Bankası / İstanbul
Yayın Tarihi: 22.05.2020

Kuveyt Türk iş hayatının başında katma değer sağlayacak özel olarak hazırlanmış bir yetenek programı sana sunuyor. Haydi sende katıl bize.

-       Kuveyt Türk Management Trainee Programi Nedir?

Kuveyt Türk MT programı Kuveyt Türk'ün gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve daha üst seviyelere çıkaracak yöneticilerini yetiştirmeyi amaçlayan bir yetenek programıdır.

-       Management Trainee Programı için Sunulan Farklı İmkanlar Var mıdır?

·        Ücretsiz Yüksek Lisans

·        Özel MT Eğitim Programı

·        Özel Kariyer Planlama ve Kariyer Yönetimi

·        Özel Ücretlendirme

-      Bu Programa Kimler Başvurabilir?

2019 yılında üniversiteden mezunsan veya 2020 yılı içinde mezun olacaksan başvuru yapabilirsin

-      Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Katılbize.com üzerinden bir özgeçmiş oluşturup, online başvuru yaparak bu eşsiz tecrübeye dahil olabilirsin.

-      MT Olmak İçin Hangi Aşamalardan Geçeceğim?

Başvuru sonrasında kriterleri karşılaman durumunda video mülakat, genel yetenek sınavı ve kişilik envanterine katılacaksın. İlk aşamada başarılı olman durumunda online bir İngilizce sınavına dahil olacaksın. Online sınav süreçlerinden sonra keyifli ve farklı bir değerlendirme merkezi tecrübesi seni bekliyor. Bu süreçte tüm yeteneklerini ve fikirlerini göstermen gerekiyor. Bu süreçten de başarılı bir şekilde geçersen Kuveyt Türk Üst Yönetiminin yeraldığı panel mülakat deneyimi yaşayarak sürecini tamamlayacaksın.

-      Süreçler Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Olabilirim?

Sonucun ne olursa olsun her aşamada ayrı bilgilendirmeler gerçekleştirilecektir.

-      Değerlendirme Merkezi Süreçlerinde Benden Ne Bekliyorsunuz?

Yeniliğe açık, sürekli gelişime önem veren, analitik bakışaçısına sahip, dinamiksen ve hedeflerin varsa bunları bize göstermeni bekliyoruz. Bize kendini tanıtabileceği uygulamalarımız hazır merak etme.

Kuveyt Türk Hakkında Merak Edilenler

-      Çalışma Ortamı

Kuveyt Türk’te biz, mutluluğumuzun sırrının her yönüyle insana verilen değerde saklı olduğunu biliriz. Bu yüzden, güçlü aile bağları olan Kuveyt Türk bünyesindeki istisnasız her bir çalışma arkadaşımızın mutluluğu bizim için çok önemli. Kuveyt Türk %89 olan çalışan Memnuniyeti oranı ile Türkiye ve Avrupa Normuna göre Yüksek Performanslı Global şirketlerin önündedir. Bunu son 2 senedir aldığı ödülle de tescillemiş durumdadır. 2018 ve 2019 yıllarında Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenen “Türkiye'nin En İyi İşverenleri” yarışmasında Kuveyt Türk, “2000+ ÇalışanSayısı” kategorisinde Türkiye'nin En İyi İşvereni ve Finansın En İyi İşvereni ödüllerine layık görüldü. Ayrıca Kuveyt Türk, katılım bankacılığı sektöründen listeye giren ilk ve tek banka olmayı da başardı.

-      Eğitim Olanakları

Kuveyt Turk 2017 yılında hayata geçen Bankacılık Okulu ve 6 Fakültesi ile çalışanlarına her alanda en yeni eğitimleri vermekte ve gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Gerek online, gerek sınıf içi eğitimlerle hem uzmanlık alanlarında hem de yetkinliklerinde gelişim sağlamaları için çalışanlarını desteklemektedir. Uzmanlık alanlarına göre birimler yurtdışındada eğitim alabilmektedir. MT sürecindeki çalışanlar için MBA programı ücretleri Kuveyt Türk tarafından karşılanmaktadır. AR-GE Merkezinde çalışan tüm çalışanlar devletin sunduğu özel desteklerden faydalanmakta ve Doktora eğitimlerine devam ettirmektedirler.

-      Fiziksel Koşullar

Şekerpınar’da bulunan Bankacılık ve Yaşam Üssünde 1200 kişi bir arada çalışmaktadır. Yatay Mimari ile inşaa edilen Bankacılık Üssünde çalışanların tüm ihtiyaçları düşünülmüştür. Bankacılık Üssünde Otel, Spor Salonu, Caribou Café, Kuru Temizleme, Teknolojik Market, Terzi, Yemekhane, Futbol ve Basketbol Sahası, Kuaför, 3D Yazıcıların Bulunduğu Maker Lab, İnovasyon Merkezi, Hobi Salonu, Play Station Köşesi bulunmaktadır.

-      Teknoloji

Kuveyt Türk Bünyesinde bulunan 2 adet Bilgi Teknolojileri AR-GE Merkezi ile Bankacılık alanında yeni teknolojilerin gelişimine öncülük etmektedir. Kuveyt Türk bünyesindeki yetenekli Bilgi Teknolojileri kadrosu ile BOA ismini verdiğimiz bankacılık platformunu geliştirmektedir. Bu sistem Türkiye’de Katılım Bankacılığı sektöründe yaygın şekilde kullanılmakta ve 20 ülkeye ihraçedilmektedir. BOA’yı geliştirirken geleneksel ve platform bankacılığından öte bulut teknolojileri, ileri düzey analitik, yapay bilgi edinimi ve biyometrik güvenlik çözümlerine odaklanılmaktadır.

-      Yan Haklar

Kuveyt Türk’te işe başladığınız zaman piyasaya göre rekabetçi bir ücret ve performansa göre belirlenen yıllık primin dışında geniş bir yan haklar paketinden de faydalanmaya başlarsınız. Türkiye’nin her yerinde geçerli özel sağlık sigortası, yol yardımı, kıyafet bütçesi, yemek ücreti ile oluşturulmuşgeniş yan haklar paketi, İngilizce ve Arapça Seviyenize göre alacağınız dil tazminatı ile Kuveyt Türk hayat standartlarınızı arttırmaya katkıda bulunur. Sadece bugünkü çalışma hayatınızı değil, emekliliğinizi de düşünerek bugünden kurum katkılı bireysel emeklilik ödemesi ile geleceğinize bir katkı da bizden gelir.

Tüm bu yan haklar paketinizi 2019 Brandon Hall Grup tarafından “En Yenilikçi Yan Haklar Uygulamaları” kategorisinde Mükemmellik ödülünü alan ve Bankacılık sektöründe ilk olma özelliğini taşıyan Esnek Yan Haklar Uygulamamız Sepetim Uygulamasını kullanarak esnetebilir, az kullandığınız yan haklardan çok kullandıklarınıza bütçe aktarabilirsiniz. Oluşan bütçelerle yurt içi veya yurt dışı turlar, akaryakıt, alışveriş kartları telefon seçebilir ya da binlerce ürünün yer aldığı alışveriş sitelerinden ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Kuveyt Türk, Finans, Pazarlama, BT, IT, Strateji, İş Geliştirme