Engelli Personel - İstanbul Avrupa Yakası

Kuveyt Türk Katılım Bankası / İstanbul
Yayın Tarihi: 26.07.2021
İş Tanımı
ENGELLİ PERSONEL - İstanbul- Avrupa Yakası

Finans sektörüne yeni bir soluk ve alternatif getirmeyi amaçlayarak 1989 yılında kurulmuş olan Kuveyt Türk, her geçen gün artan performansı ve genişleyen şube ağı ile, Katılım Bankaları arasında lider ve faizsiz bankacılık alanında kaliteyi ve yenilikleri belirleyen bir kurum konumuna yerleşmiştir.

Bankacılık alanındaki çalışmalarına 1989 yılında başlayan ve büyük ortağı dünyanın en büyük finans kurumlarından biri Kuwait Finance House olan Kuveyt Türk, bugün yurt içi ve yurt dışında toplamda 385'in üzerinde şubesi ve 5000'i aşkın çalışanıyla “Sağlam Bankacılık” ilkesi doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

Bu kapsamda bu ilana yapılan başvurular İstanbul Avrupa Yakası İlindeki Şubelerimizde yer alan tüm pozisyonlarımız için değerlendirmeye alınacaktır. Yapılan değerlendirmeler neticesinde yalnızca başvurusu olumlu bulunan adaylara geri dönülecektir. Diğer başvurular ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvuru veritabanımızda muhafaza edilmeye devam edilecektir.  

Aranan Nitelikler

Adaylarda aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir.  

  • En az lise, tercihen üniversite mezunu
  • Tercihen bankacılık tecrübesine sahip
  • Etkin iletişim becerilerine sahip,
  • Müşteri ve başarı odaklı,
  • Erkek adayların askerliklerini tamamlamış ya da muaf olmaları gerekmektedir.

Başvuracak adayların;

  • Sağlık kurulu raporlarında yazan iş gücü kaybı derecesini, engellerini ve iş tercihlerini açık olarak ön yazıda belirtmeleri gerekmektedir.
Paylaş