40 TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ (bu ilan ARCHITECT Bilişim Sistemleri içindir) (ARC402020)

Kuveyt Türk Katılım Bankası / Pendik / İstanbul
Yayın Tarihi: 26.10.2020
Aranan Kişi Sayısı: 40

Architecht büyümeye devam ediyor…

%100 Kuveyt Türk iştiraki olan Architecht, yenilikçi ürün vehizmetlerini dünya çapında genişletiyor. AR-GE Merkezinde geliştirilen BOAbankacılık platformunu 20 ülkeye ihraç eden teknoloji şirketimiz, geleneksel veplatform bankacılığından öte bulut teknolojileri, ileri düzey analitik, yapaybilgi edinimi ve biyometrik güvenlik çözümlerine odaklanıyor. Architecht gelecek nesil fintek çözümleri kurma yolunda istihdam edilmek üzere tecrübeliveya yetiştirilmek üzere 40 yeni takım arkadaşlarını arıyor.

Kimi Arıyoruz?

 • Üniversitelerin örgünöğretim yapan, 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, EndüstriMühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veYönetim-Bilişim Sistemleri bölümleri ile Güzel Sanatlar Fakültelerinin, Grafik Tasarım, İnteraktifMedya Tasarımı veya ilgili bölümlerinden mezun,

 • Faizsiz Bankacılıkalanında teknolojik ürün geliştirmeye istekli,

 • Erkek adaylar içinaskerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli,

 • Değişimlere hızlı uyumsağlayan,

 • Başarı odaklı,

 • Takım çalışmasınayatkın,

 • Planlama ve organizasyonbecerisi yüksek,

 • Analitik düşünme veproblem çözme yeteneği gelişmiş,

 • Kendine güvenen

adaylar tercih edilecektir.

Hangi Pozisyonlarda Çalışabilirsiniz?

 • Analyst

İş ihtiyaçlarına göre yazılım platformları tasarlar, uygulama geliştirme kalite standartlarını belirler, uygulama modernizasyon çalışmalarını ve süreçleri yürütür.

 • Software Engineer

Back-end ve front-end geliştirmeleri yapar, işletme modülleri için API’ler oluşturur, veritabanı yapıların tasarım özelliklerine ve kullanım durumlarına göre tasarlar ve geliştirir, iş gereksinimlerini karşılamak için teknik ve uygulama bileşenlerinin entegrasyonuna yardımcı olur, finansal teknolojiler için küresel çözümler sunar.

 • Mobile Software Engineer

IOS / Android arasındaki ve versiyonlar arasındaki farklılıkları göz önünde bulundurarak uygulama geliştirme yapar, Farklı ekran çözünürlüklerine sahip cihazlarda çalışacak IOS / Android kullanıcı arayüzünü geliştirir, back-end konusunda OOP ve C# bilgisine sahiptir.

 • Test Engineer

Teknik tasarım belgelerine uygun olarak fonksiyonel testler gerçekleştirir, teknik tasarım belgeleriyle ilgili olarak işlevsel / regresyon / sistem testi senaryoları hazırlar, uygulanabilir test senaryoları için otomasyon komut dosyaları hazırlar, otomasyon komut dosyalarını ve çıktılarını yürütür izler ve raporlar.

 • UX Designer

Web, mobil ve masaüstü platformlar için UX / UI çalışmaları yapar, responsive (cihaz duyarlı) arayüz tasarımı konusunda deneyim sahibidir, karmaşık tasarım ve kullanılabilirlik problemlerine verimli çözümler üretir, tasarımların canlıya çıkana kadar uçtan uca tüm detaylarını üretir ve canlıya çıktıktan sonra yaşam döngüsünü sağlar, ayrıntılı ve kapsamlı wireframe’ler, prototipler ve ekran akışları oluşturur.

 • Data Scientist

Önümüzdeki yıl için ne kadar satış hedeflemeliyim? Önümüzdeki beş yıl için gelirim ne olacak? Hangi ürünlerimi hangi müşterime tavsiye etmeliyim? Kampanyalarımı doğru ürünler için mi yapıyorum? ATM’lerim için para ikmal aralıklarını nasıl planlamalıyım? Hangi müşterime kredi vermeliyim, hangisine vermemeliyim? AI Chapter’ı olarak bu ve benzeri sorulara veri analizi ve yapay zekâ tekniklerini kullanarak cevap vermeye çalışıyoruz. Şirketler için veri hatları oluşturuyor, veri modelleri oluşturuyor ve bunları yazılım ürünlerine dönüştürüyoruz. Bu (ve daha pek çok) soruyu yanıtlamamıza yardımcı olacak meslektaşlar arıyoruz.

 • Product Manager

Ürün ile ilgili fikirden piyasaya sunmaya kadarki tüm süreçleri takip ederek ürün yaşam döngüsünü yönetir, MVP, değer önerisi ve iş modeli kanvasını oluşturur, ürünün vizyonu ve stratejisini belirlerken paydaşlar ile ortak çalışarak yüksek düzeyde KPI’lar belirlemek ve backlog oluşturulmasına yardımcı olur, kurumun küresel hedef ve vizyonuna uygun ürün fikirleri sunar ve gelişmeleri takip eder.


Anahtar Kelimeler: Yazılım, web, mühendis, ux, kullanıcı deneyimi, endüstri, software
Paylaş